Jaro je oficiálně tady a my jsme se jej, i přes překážku v podobě distanční výuky, rozhodli společně přivítat!

V našem pravidelném ranním kruhu jsme se v pátek neobvykle převlékli za prince a princezny. Přinesli si své konvičky a kytičky a všem ukázali, jak jsme se popasovali s celotýdenním úkolem, který jsme dostali do pracovních činností od paní učitelky. Moc jsme se na daný den těšili. Stát se princem nebo princeznou se přece nestane každý den! Díky tomu, že jsme se na hodinu všichni svědomitě připravili, jsme si mohli společné setkání náležitě užít! Do našeho kruhu jsme nakonec přizvali i princeznu Krasomilu!  Dohromady jsme se také naučili zazpívat a znakem do řeči zaznakovat píseň „Rozvíjej se poupátko“. Určitě nakoukněte do naší třídní galerie!

Tímto bychom chtěly velmi poděkovat za úžasnou podporu všem rodičům! Díky jejich svědomité spolupráci se nám daří vést výuku i za těchto ztížených a neobvyklých okolností. Pomáhají nám realizovat výuku, která může být, i v této době, pro naše žáky kreativní, nápaditá a zajímavá.

Vážení rodiče, moc Vám děkujeme!

Katka, Petruška a Lucka