V pátek 10. září se naši žáci ze speciálních tříd zúčastnili velmi oblíbené a již tradiční sportovní akce, Krajské speciální olympiády v Uherském Hradišti. Letos se jednalo již o 12. ročník a jako vždy nás čekaly tři atletické disciplíny: hod kriketovým míčkem, běh na 60 m a skok daleký. Z naší školy soutěžilo celkem osm žáků. Všichni se snažili ze všech sil o dobrý sportovní výkon a překonávání svých hranic i možností. Během speciální olympiády se naši žáci upřímně radovali nejenom ze svých úspěchů, ale také nadšeně povzbuzovali své kamarády či sportovce z jiných školních týmů. Zkrátka, po celý den vládla úžasná sportovní atmosféra, za což naše žáky velmi chválíme! Domů jsme si nakonec hrdě přivezli 6 medailí! Zasloužili se o ně: Jůlinka Kürová, Jůlinka Děrdová, Sárinka Bartůňková a Lianka Bartalosová. Vítězům moc gratulujeme!

 

Zapsala: Mgr. Petra Machů