V pondělí 1. 11. se naše škola proměnila v kouzelné místo plné strašidelných a tajemných bytostí, dýní, čarování, smíchu, soutěží a netradičních her. Konala se zde totiž pravá halloweenská párty, kterou jsme připravily pro všechny třídy, tedy pro všechny mladé a nadějné čarodějky a čaroděje naší školy! Každá třída si postupně vyzkoušela splnit celkem sedm tajemných úkolů, a na samotný závěr dokonce i vyluštit speciální tajemnou šifru pod dohledem Mocné čarodějnice. A protože se všechny třídy se šifrou úspěšně popraly, odhalily tak v tajence odpověď na zcela zásadní otázku: Kde je ukrytý klíč od truhly s čarodějným pokladem?! 🙂

Všem dětem i dospělým moc děkujeme, že si halloweenskou párty naplno užili! Díky za vaše nadšení a radost, jsme moc rády, že jste se dobře bavili! 🙂

Zapsala: Mgr. Petra Machů a Mgr. Tereza Burešová