Dne 29.9.2022 se v naší škole uskutečnil program, který se nesl v duchu TURISTICKÉHO DNE pro děti a žáky. Naše třída se vydala k turistickému centru v Otrokovicích. Počasí se ze začátku netvářilo moc hezky, ale během cesty se vyjasnilo, a dokonce bylo i teplíčko. Cesta byla daleká. Při zastávce na občerstvení a malému odpočinku jsme s dětmi zahlédli volavku v místním potůčku, jak čekala na ryby. Zanedlouho už jsme v dálce viděli náš CÍL. Jako první byla samozřejmě další svačina, všichni už jsme měli velký hlad. Pak nás čekal jeden úkol za druhým. Najít žalud, nebyl pro nikoho žádný problém. Objetí stromu rukama a malé „Kolo, kolo, mlýnské…“ byla hračka. Nakonec jsme všichni dali síly dohromady a nakreslili barevnými křídami velkého  krásného draka MRAKA s mašlemi. Na zpáteční cestě už svítilo sluníčko a cesta nám rychle ubíhala. Den jsme si všichni moc užili.  

Zapsala: Radka Liptáková