Pozor, pozor! Máme za sebou naprostou premiéru! Úplně poprvé mohli naši žáci přenocovat v naší škole! A ještě k tomu v kostýmech, s halloweenským programem a lehce strašidelnou atmosférou! Odvahu k přespání napoprvé dostali sice jen čtyři nebojácní, ale my doufáme, že příště bude účast mnohem vyšší! Protože takovýto zážitek opravdu stojí za to. Během HALLOWEENSKÉHO NOCOVÁNÍ jsme si s dětmi užili strašidelné tvořivé dílničky a odhalování tajemné šifry. Indicie byly ukryty ve školní zahradě, kdy jejich hledání probíhalo samozřejmě za tmy. Posvítily nám pouze hořící svíčky a lampióny. A protože máme děti šikovné, podařilo se jim v tajence vyluštit, co nás ještě před spaním čeká! A to popcorn a krásná pohádka Coco! Pak už následovalo jen čištění zubů, zavrtání se do spacáků a krásné, sladké sny! Všechny děti, ale i dospělí, se na druhý den vraceli domů maximálně spokojení. Rozhodně máme na co vzpomínat! Děkujeme odvážné Markétce, Šárince, Vojtovi, Danymu a jejich rodičům!

Zapsala Mgr. Petra Machů za celý halloweenský pedagogický team:

Mgr. Tereza Burešová, Mgr. Petra Machů, Mgr. Veronika Přikrylová, Barbora Veselková