Někteří žáci naší školy navštívili spolu s pedagogy místní charitu, kde svým vystoupením potěšili seniory. Připravili si pro ně pásmo známých lidových písní, které zazpívali a doprovodili hrou na hudební nástroje.

V prostorách charity panovala po celou dobu příjemná atmosféra. Senioři si s radostí pobrukovali známé melodie a mnozí se ke zpěvu také přidali. Hudební vystoupení vykouzlilo úsměvy na tvářích všech přítomných a přineslo chvíle plné radosti, vzpomínek i dobré nálady.

Děkujeme pracovníkům charity za milé přijetí a možnost uspořádat toto setkání, ale také našim žáků, kteří se do akce s chutí zapojili.

Zapsala: Zdeňka Gurecká