V rámci předmětu pracovní činnosti jsme se vydali ven, abychom trochu uklidili areál naší školy. Žáci nasadili pracovní rukavice, vzali košťata, kbelíky a lopatku a mohlo se začít. Společně jsme posbírali spadané větvičky a zametli listí kolem patníků. Všem žákům šla práce pěkně od ruky a bylo vidět, že je výsledek jejich práce těší. Po úklidu pracovního nářadí jsme si dali placáka a všechny žáky pochválily a poděkovaly za jejich skvělou práci.
Zapsala: Petra Nedbalová
Nejnovější komentáře