V úterý 19. 5. se VI. třída vydala na turistický den. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a panovala příjemná atmosféra. Během procházky jsme v okolí vyhledávali zajímavé přírodniny i drobné živočichy. Zblízka jsme si prohlédli hlemýždě, který se po chvíli schoval do své ulity, což všechny velmi zaujalo.

Po příjemné procházce jsme se zastavili na Štěrkovišti, kde jsme posvačili a opět si vyzkoušeli zdolávání lanových překážek. Zejména kluci si toto hřiště velmi dobře pamatovali z doby, kdy jsme pobývali na detašovaném pracovišti na SPŠ Otrokovice. Celý den jsme si moc užili a odnesli si spoustu hezkých zážitků.

Zapsala: Kateřina Ondrová