V pondělí 17.4. 2023 se naši žáci Marek Razým (7.r.), Markéta Sabáková (8.r.) a Karolína Vyoralová (9.r.) zúčastnili 18. ročníku plaveckých závodů handicapovaných žáků ve Zlíně. Tak jako loni, i letos si v konkurenci mnoha závodníků ze škol celého regionu vedli velmi dobře a získali pro naši školu celkem pět medailí.

Marek Razým získal dvě stříbrné medaile v disciplínách 25 m prsa a 25 metrů volný způsob, Markéta Sabáková zlatou a stříbrnou medaili v disciplínách 25m prsa a 25m volný způsob a navíc náš tým získal společně i bronzovou medaili za třetí místo ve štafetě 4x25m volný způsob.

Všem našim závodníkům k jejich úspěchům blahopřejeme, uznání a poděkování jim patří nejen za bojovný výkon, ale také za příkladné chování během celé akce a tím i za vzornou reprezentaci naší školy.

 

Zapsal: Mgr. Libor Žižlavský