Tak jako každý rok, tak i letos probíhal v naší škole Týden zdraví. V jeho průběhu jsme připravili ve školní družině zajímavé aktivity a činnosti. Ty byly zaměřené na zdravé zuby a  pohyb. Povídali jsme si o správné péči o chrup, na zuby z papíru měli žáci nalepit potraviny, které jsou pro zuby dobré, ale také ty, které zubům škodí. Bylo vidět, že děti velmi dobře znají, co je pro jejich zuby zdravé, a co není.  Díky rodičům mají naši žáci velmi dobré a zdravé návyky. Nechyběla ani jízda na koloběžkách, kterou nám sice pokazil lehký deštík, ale příležitostí zajezdit si znovu na koloběžkách budeme mít ještě dost. Děti byly nadšené a do všech aktivit se pěkně zapojovaly. Poděkování patří i vychovatelkám a asistentkám za jejich nápady a trpělivost. Takže příští rok si to rádi zopakujeme ve stylu „Ve zdravém těle zdravý duch.“

Zapsala: Bc. Lucie Orsavová