Ve čtvrtek  11.5.2023 proběhl XVIII. ročník přehlídky zájmové umělecké činnosti žáků speciálních škol Zlínského kraje, který pořádal Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky –  Smolina.

Akce se zúčastnili žáci naší školy, ZŠ Slavičín, DD, MŠ, ZŠ a PrŠ Zlín Lazy, ZŠ a PrŠ Uherský Brod, ZŠ, MŠ a PrŠ Vsetín, ZŠ Návojná a pořádající DD, ZŠ a PrŠ Valašské Klobouky – Smolina, kteří se předvedli v tanečních, pěveckých i literárně -dramatických vystoupeních.

Každé vystoupení mělo své osobité kouzlo a každé něčím zaujalo. Porota v čele s Mgr. Zdeňkem Kozubíkem ohodnotila všechny zúčastněné velkou pochvalou, pamětním listem, sladkostmi a dárkovými předměty.

Děkujeme naším žákům, že šli do toho a naši školu skvěle reprezentovali a těšíme se na další ročníky této akce!

 

Zapsala: Mgr. Simona Nováková