Již druhým rokem, mohli naši žáci přenocovat v naší škole!  Tento rok bylo odvážných o něco více a to 10 žáků. Děti do školy dorazily ve strašidelných kostýmech, kde je čekal tajemný program plný překvapení.  Nejprve jsme si s dětmi užili halloweenské dílničky, kde jsme dlabali dýně. Poté jsme se vydali s lampióny na stezku odvahy, která byla ve školní budově. Děti hledaly tajemné indicie, ze kterých později složily tajenku a to, kde se nachází poklad. Poklad v podobě popcornu byl ukryt pod kamenem. Teď už nezbývalo nic jiné než pustit film Transyvánie a k tomu popcorn. Po pohádce už jen čištění zoubků a zavrtání se do spacáků. Všechny děti, ale i dospělí byly maximálně spokojení a domů se vracely plní nových zážitků.

Zapsala: Barbora Veselková za celý halloweenský pedagogický team:

Mgr. Tereza Burešová, Mgr. Petra Machů, Mgr. Veronika Přikrylová