Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se naši žáci Markéta Tomečková, Pavel Grufík, Matyáš Mudřík,  Julie Brázdilová, Marek Razým a Markéta Sabáková zúčastnili 19. ročníku plaveckých závodů handicapovaných žáků ve Zlíně. Tak jako loni, i letos si v konkurenci mnoha závodníků ze škol celého regionu vedli velmi dobře a získali pro naši školu celkem osm medailí.

Markétka Tomečková získala dvě bronzové medaile v disciplínách 25m prsa a 25m volný způsob, Pavel Grufík bronzovou medaili za třetí místo v disciplíně 25m znak, Marek Razým získal dvě zlaté medaile v závodech na 25m prsa a 25m volný způsob, Markéta Sabáková zlatou a stříbrnou medaili v disciplínách 25m prsa a 25m volný způsob a navíc náš tým získal společně i bronzovou medaili za třetí místo ve štafetě 4x25m volný způsob.

Všem oceněným závodníkům k jejich úspěchům ze srdce blahopřejeme, uznání a poděkování patří celé naší výpravě nejen za bojovný výkon, ale také za příkladné chování během celé akce a tím i za vzornou reprezentaci naší školy.

 

 

Zapsal: Mgr. L. Žižlavský